Nejvýhodnější sázení

zápy kolínský fotbal

Udělali jsme teprve první krok, krotí euforii manažer Záp ...

Zápy /ROZHOVOR/ – Do podzimu šli s ne zrovna skromným záměrem: vyhrát ČFL. V prvním poločase sezony podpořili své plány přímo na hřišti. Fotbalisté Záp stojí s pouhými dvěma porážkami (doma s Velvary 0:4 a v Domažlicích 0:2) v čele osmnáctičlenného p

Jiskra i Tachov otáčely skóre - Klatovský deník

Domažlice – Zápy 4:1. Domácí prohrávali brankou z 9. minuty, ale dvěma góly Mužíka ještě do poločasu otočili skóre. Cenné tři body proti soupeři z první poloviny tabulky Domažlice potvrdily pak dalšími dvěma trefami.

Zápy se těší na Klokany, Cábelíci na Duklu, Hostouň na ...

V pondělí 12. srpna bylo rozlosováno druhé kolo fotbalového MOL Cupu. Ze Středočechů dostaly nejlukrativnějšího soka Zápy, které přivítají bojovníky z ligových Bohemians 1905.

Generálka na Rakovník. Neratovice prověří Zápy - Mělnický ...

Zápy v soutěži zimují s třiatřiceti body na třetím místě tabulky, Neratovice budou čelit vůbec nejkvalitnějšímu soupeři z celé přípravy. Poté už mužstvo začne zbrojit na první mistrovské utkání s Tatranem Rakovník, které se odehraje 10. března.

Úvod | Městys Zápy

Zápy 7. Brandýs nad Labem - St.Boleslav . 250 61. Kontakt. email: telefony: +420 326 904 979 +420 602 200 128 . Created by ...

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Postup už není nemožný. Třetiligový Slavoj Vyšehrad ...

Fotbalisté Vyšehradu se před začátkem sezony ČFL netajili přáním bojovat o postup do druhé nejvyšší soutěže, ale když po podzimu ztráceli na vedoucí Zápy zdánlivě propastných 11 bodů, nevypadalo to s naplněním jejich přání zrovna růžově.

Fotbal: VČFL znovu trio Východočechů - Jičínský deník

Fotbal: VČFL znovu trio Východočechů 12.7.2018 Východní Čechy - Za měsíc už to opět vypukne, fotbalové soutěže od ČFL po krajskou úroveň zahájí nový ročník.

Zápy udržely Dobrovici na zádech - Benešovský deník

Vedoucí Zápy hrály v Živanicích a po výhře 3:1 se udržely v čele tabulky ČFL po osmi odehraných zápasech. Na hostující výhře 3:1 se podílel dvěma góly Jan Jelínek, jeden gól pak přidal Václav Svoboda.

Porážku Domažlic zařídil hattrickem Piták - Plzeňský deník

Zápy, Domažlice – V souboji o třetí příčku tabulky vyzvaly ve 22. kole ČFL domácí Zápy fotbalisty Jiskry Domažlice.

Hořovicko těsně nestačilo na třetiligové Zápy - Berounský ...

Zápy se dostaly do první příležitosti, ale Bébrovi na brankové čáře pomohl Graf. Stejný hráč poté zaujal projektilem nad břevno zápské svatyně. Zápy hrozily především z rohů, ale branku míjely. Velkou příležitost měly hned po obrátce, když zahrávaly