Nejvýhodnější sázení

měčín fotbal online

01.08.2019 - PODZIM 2019 kategorie kolo domác hosté den ...

Měčín. Lupič donutil řidičku auta vystoupit i s dítětem na křižovatce a ujel ... Fotbal Premium Proč chce miliardář Lébr fotbalovou Sigmu zpět; Kultura Recenze: Jiří Langmajer skoro na Oscara; Blog Deník zhrzené ženy: Padesát odstínů šílenství Play

Komunální volby 2018 Komunální volby proběhnou letos 5. a 6. října spolu s prvním kolem voleb do Senátu.Volí se ve všech obcích a městech České republiky. Velkým specifikem komunálek je možnost volit kandidáty různých stran pomocí křížků.Z voleb vyjd

Komunální volby 2018 - Kejnice – aktuální výsledky online – průběžné i konečné. Všechny informace o volbách 2018 a jejich průběhu přehledně.

1990 (MCMXC) byl rok, který dle gregoriánského kalendáře započal pondělím. 10000 vztahy.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Kompletní seznam firem a živnostníků se jménem začínajícím písmenem H. Veškeré údaje o ekonomických subjektech, firmách a živnostnících, které zde uveřejňujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků (například obchodního rejstříku, živnostenského

Plzeňský kraj – Ani předposlední kolo nerozhodlo o postupujícím a sestupujících týmech. Fotbalový krajský přebor tak nabírá na dramatičnosti. Šestou prohru v řadě si připsal Koloveč, který svým odevzdaným výkonem hodil rukavici topící se Horní Bříze.

Velký otazník visí třeba nad tím, kdo obsadí třetí místo. Ve hře o bronzový kov jsou ještě tři celky. Rakovník, který má 51 bodů, a pak také Přeštice i Klatovy, které v osmadvaceti kolech nasbíraly shodně 50 bodů.

Plzeňský kraj – Fotbalové Mýto zvládlo i druhý barážový zápas s plzeňským Bolevcem a po výhře 4:3 se po roční zastávce v I. A třídě vrací do nejvyšší krajské soutěže.

Chlumčany – Třetí a poslední přípravný zápas před zahájením mistrovské soutěže odehráli fotbalisté Keramiky Chlumčany, účastníka I. A třídy, proti Měčínu. Po závěrečném hvizdu se radovali z výhry 4:2.