Nejvýhodnější sázení

lastminute ticket a pracoviště plastické chirurgie

Portál lékařů v České republice Ordinace a pracoviště plastické chirurgie Praha

Plastická a estetická chirurgie - odstraňování kožních výrůstků a nádorů, operace očních víček, korekce vrásek, zvětšení rtů, plastické úpravy nosu, zmenšení, zvětšení a modelace prsou, liposukce a další.

Portál lékařů v České republice Ordinace a pracoviště plastické chirurgie Čáslav

Klinika plastické chirurgie Asklepion sídlící v Praze 2, v Londýnské ulici poskytuje služby plastické chirurgie, dermatologie, stomatologie,

Na najdete 193 firem v kategorii Ordinace a pracoviště plastické chirurgie. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Medicom Clinic, MUDr Svatopluk Svoboda - plastická chirurgie, Klinika YES Visage,..

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

V Rozštěpovém centru Kpech provádějí operace rtu od 3. měsíce věku dítěte. (Je vždy na rozhodnutí rodičů, zda-li jejich dítě podstoupí první operaci jako novorozeně nebo 3měsíce po narození.)

Exkluzivní klinika plastické chirurgie v čele s uznávanými chirurgy. Nejvyšší standardy kvality, kompletní spektrum plastických chirurgických služeb.

Medica Chirurgica s.r.o.

Působíme v budově bývalé plastické chirurgie Laurea v Brně – v městské části Královo Pole na ulici Bulharská (v blízkosti Kliniky B

Na najdete 4 firmy v kategorii Ordinace a pracoviště plastické chirurgie v Hodoníně a okolí. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Martin Pomykal, Polmedicana s.r.o., MUDr.