Nejvýhodnější sázení

izrael v hokejisty

Španělsko - Izrael (Mistrovství světa - II. A Divize) 6:2 |

Hokej v Izraeli rozhodně nepatří mezi nejoblíbenější sporty, ač jeho obliba v posledních letech roste. Dostavují se i první mezinárodní úspěchy.

Zhruba tisícovce diváku se v dresu Czech Old Boys představili tři olympijští vítězové z Nagana a další legendy. Český tým nakonec přestřelku s izraelským soupeřem zvládl a zvítězil 11:6.

Výsledky týmu Izrael. Poslední výsledky i výsledky všech zápasů celé sezóny.

Máte rádi hokej? Sledujte Volejbal online, k dispozici jsou stovky hokejových přenosů a také streamy z dalších sportů. ️

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Už v pátek odstartují ve Stockholmu a v Helsinkách boje v elitní skupině mistrovství světa v ledním hokeji, v němž se představí šestnáct nejlepších týmů světa. Dalších dvaatřicet reprezentačních výběrů se zapojilo do pěti světových...

Pokud útočník David Levin jednou nastoupí v NHL, bude to velká senzace, jelikož dlouho vyrůstal v silně nehokejové zemi.

Robert Holík, který v roce 1996 přijal americké občanství, před časem rozjel další životní etapu. Trénuje mládežnické reprezentace Izraele.

‌Zveme Vás na přátelské utkání veteránských národních reprezentací ledního hokeje ČR – Izrael, které se uskuteční v pátek 7. října

‌To nejlepší z izraelského sportu na jednom místě: Fórum komunity Eretz - sekce Sport: 9.0.html oi3d82apr877vmihvamjks9abv Můj tip: /* 1956.