Nejvýhodnější sázení

hradec králove hokej

Hokejisté Hradce Králové prohráli ve finále Ligy mistrů s Frölundou 1:3. Švédský tým tak obhájil prvenství v soutěži, kterou vyhrál počtvrté za pět let. Indiáni o vítězství rozhodli v závěru první třetiny, kdy v rozmezí 172 sekund třikrát skórovali.

Zprávy z Hradce Králové i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, zpravodajství z Hradeckého kraje.

Skip to content. O KLUBU; SPORTY. atletika; bowling; florbal; fotbal; Futsal; Twitter Rss YouTube Forrst

HC Mountfield Hradec Králové hokej TV, live online přímý přenos, stream Sledujte Tipsport extraligu na O2 TV, Čt sport a sledovat streamy na Hokejka TV a v prostředí sázkové platformy Tipsport.

Hokej: Mountfield HK - HC Kometa Brno 13. kolo hokejové extraligy 2014/2015. Hradečtí hokejisté by rádi navázali na výsledky předchozích tří kol, ve kterých získali plný bodový zisk za tři vítězství v řádné hrací době.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Stránky Hradec Králové - město na dlani tu jsou pro všechny občany i návštěvníky města Hradec Králové. Tento web není oficiální prezentací magistrátu města Hradec Králové.Přesto mají stránky ambice sloužit jako zdroj potřebných i

Za 3 roky fungování máme za sebou desítky dětí, které jsme odborně připravili na jejich hokejové zápsy.

Pilnáčkova 410 Hradec Králové, 500 03 +420 327 777 111

UHK∙ Aktuálně, Zahraničí, Absolventi, Věda a výzkum, Studenti, Zaměstnanci ∙ 3. 6. Ve vedení na následující čtyři roky: rektor Kuča a děkan Vaníček převzali jmenovací dekrety . FIM ∙ Aktuálně, Zaměstnanci ∙ 27. 5. Děkanem Fakulty informatiky a manage

Hokej: Mountfield HK - Třinec Tipsport extraliga 2013/2014 Ve 28. kole vyzve HC Mountfield HK rivaly z Třince, začátek utkání na zimním stadionu je v půl šesté v pátek 6. prosince 2013.