Nejvýhodnější sázení

hokej motor české budějovice poprvé zvítězil

Motor, Dukla i Vsetín padly, vede Poruba ... -

Náskok Severočechů ještě navýšil Duda, ale Suchánek v oslabení snížil, pak Motor srovnal a šlo se až do nájezdů, v jejichž třetí sérii zařídil překvapivou výhru Bernátek Špaček. Motor poprvé v sezoně padl. HC BENÁTKY NAD JIZEROU – ČEZ MOTOR ČESKÉ BUD

Budějovice doma poprvé padly. Kladno i Slavia nezaváhaly ...

1. MotorČeské Budějovice 27 18 2 0 7 97:53 58 2. Kladno 28 15 4 2 7 81:60 55 3. Slavia Praha 28 12 8 0 8 78:77 52 4. Jihlava 28 13 5 1 9 77:53 50 5. Benátky nad Jizerou 28 11 2 9 6 78:74 46 6. Přerov 28 11 4 3 10 82:71 44 7. Prostějov 28 9 5 6 8 92:8

CEM 2:5 KOM | HC MotorČeské Budějovice - HC Kometa Brno ...

Hokej. turnaj O Pohár DHL. HC Motor České Budějovice – HC Kometa Brno ... Motor se pak poprvé v oslabení dokázal osvobodit. 57:29. Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Krcho – 2 min., podrážení). ... HC Motor České Budějovice: Ludvík (Dvořák)

CEM 5:4 OLO | HC MotorČeské Budějovice - HC Olomouc ...

Hokej. turnaj O Pohár DHL. HC Motor České Budějovice – HC Olomouc ... Olomou se poprvé v prodloužení podívá před Dvořáka. 60:01. Začalo prodloužení. 60:00. Třetí třetina skončila. ... HC Motor České Budějovice: Dvořák (Ludvík) – Najman, Hubata, Remta

HC MotorČeské Budějovice | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

České Budějovice | 20. 11. 2018 | ČTK | Hokej. Kontumace. Motor České Budějovice přišel o dvě výhry a šest bodů . Jihočeši přišli o šest bodů i o vedení v tabulce před Jihlavou. Na Duklu nyní ztrácejí z druhé příčky pět bodů, Motor má ale zápas k dob

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Slavia -Č. Budějovice 4:2, Vedoucí České Budějovice ...

Hokejisté vedoucích Českých Budějovic podlehli v 5. kole nadstavbové části první ligy na ledě pražské Slavie 2:4 a poprvé v sezoně prohráli dva zápasy za sebou. Náskok Motoru před druhým Vsetínem se snížil na 22 bodů. Valaši zdolali doma Porubu 3:1 a

CEB 1:2 JIH |ČEZ Motor České Budějovice - HC Dukla ...

Podruhé vyprodaná Budvar aréna, první prohra domácího celku. Tato věta charakterizuje dnešní zápas, po kterém jsou fandové Motoru jistě trochu zklamaní. Jihlava sice není nejlehčím soupeřem, nicméně České Budějovice byly jako vedoucí tým WSM ligy fav

ČEZ Motor České Budějovice -

Stadion Na Lapači znovu odolává náporu tisícovek fanoušků, voní pálenkou a děsí soupeře. Vsetín staví mužstvo, s nimž by rád postoupil ještě výše. Zahrát si po letech s Jaromírem Jágrem a pomoct Kladnu v boji o extraligu? Petr Vampola dlouho neváhal

CEM 2:3 MBL | HC MotorČeské Budějovice - BK Mladá ...

Hokej. DHL Superpohár. HC Motor České Budějovice – BK Mladá Boleslav ... V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Mladá Boleslav. Autorem vítězné branky je PETRŽILKA. ... HC Motor České Budějovice: Dvořák (Ludvík) – Doktor, Renta, Svach, Pavlát, Huba

České Budějovice vedou první hokejovou ligu už o čtyři ...

Praha - Hokejisté Motoru České Budějovice porazili ve 14. kole první ligy doma Sokolov 4:1 a vedou tabulku už o čtyři body před Litoměřicemi, které se posunuly na druhé místo díky vítězství nad Ústím nad Labem 6:3. Ve čtvrtek se ale na druhou pozici