Nejvýhodnější sázení

hokej kosteleckých

Advokát a nouzový stav - Blog

Razantní omezení práv lidí za nouzového stavu vyvolalo reakci. Většina vládní opatření podporuje, ale někteří se brání za pomoci advokátů.

- Diskuse

Školy se otevírat nemusí vůbec, číst a psát naučí děti jejich rodiče a to jim pro práce v zemědělství, kuchání kuřat, míchání sojové směsi v Kosteleckých uzeninách, nebo jiné nekvalifikované práci v holdingu toho, komu nepatří, úplně stačí.

Dr. Hnízdil - kritik nebo vlk? - Blog

Známý MUDr. Hnízdil rozšiřuje svou působnost i na politiku. M. Kadeřábková zveřejnila 2. 2. 2020 na Seznamu článek s názvem Psychopat ve vládě funguje jako vlk. Rozdělí stádo a pak ho zničí. Mám k článku připomínky.

Gordický uzel na kapesníku - Blog

Devět stran se prodralo houštím volebních hlasů do parlamentu. TOP 09 a STAN si záda sedraly do krve, ale jsou tam. Nyní všechny strany vytahují kapesníky, aby s hrůzou zjišťovaly, jaký uzel si na ně pro voliče uvázaly.

Díky Trumpovi směřuje americká politika správným směrem ...

Článek Majida Rafizadeha "Thanks to the President, U.S. Policy Heading in the Right Direction", který vyšel 6. ledna 2020, přeložený mnou a paní Helenou Kolínskou.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Milí Češi, váš prezident vás nemá rád - Blog

Smutno, velmi smutno mi bylo při sledování včerejší prezidentské debaty na TV Prima. Při pohledu na rozvaleného prezidenta, který si se zjevnou rozkoší užíval výbuchy rozvášněného publika a s jízlivou škodolibostí sázel jeden faul

Co si myslí Rusové doopravdy? - Blog

Když dva čtou nebo interpretují totéž, zpravidla se na většině závěrů neshodnou, nebo aspoň ne úplně. To platí dvojnásob o mediální stopě, kterou zanechaly v české předsilvestrovské publicistice výsledky průzkumu ruského sociologického centra Levada,

Údajně dočasné předvolební opatření pro pracovníky a ...

Rozbor Kosteleckých uzenin ve slovenské laboratoři taky stojí za to. Samostatnou kapitolou pak jsou pracovní podmínky a plat zaměstnanců toho láskyplného velkosedláckého zaměstnavatele. Takže – tento film se promítat nebude, protože by to mohlo ovliv

Kostelecké uzeniny -

V Kosteleckých uzeninách našli další jehlu. Jde o úmyslné poškození značky, brání se Agrofert Kontrola v Kostelci neprokázala chybu u výrobce, uvedla dnes Státní veterinární správa.

Proč být komunistou. - Blog

Odpověď je jednoduchá. Komunisté, alespoň ti zasloužilí, se dožívají metuzalémského věku.A kdo by nechtěl zemřít, když už to musí být, v poklidu své vily, obklopen půvabnými sestřičkami, dívaje se na obraz generálního tajemníka.