Nejvýhodnější sázení

francie španělsko tiketu eurojackpot

Eurojackpot je společná loterie několika evropských zemí. Díky tomu se v ní hraje o stovky milionů korun. V Česku si vsadíte u Sazky.

Najjednoduchší spôsob kontroly vašich čísiel pre hru Eurojackpot je pomocou nášho automatického kontrolóra čísiel.

Pokud patříte mezi příznivce pan-evropské loterie EuroJackpot, pak pátek večer patří mezi vaše oblíbené momenty v týdnu. V 50. losování EuroJackpot letošního roku dopadly výsledky losování následovně.

Eurojackpot aktuální výsledky a výhry online. Snadná kontrola tiketu na našich stránkách. Zkontrolovat tiket on -line lze hned dnes po pátečním losování.

Tiket je možný vsadit s náhodnými čísly, které za Vás vybere loterijní terminál. Slosování Eurojackpotu probíhá ve 20:00 každý pátek v Helsinkách.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Celoevropská loterie Eurojackpot - ty nejlepší online a offline jackpoty - jak hrát a vyhrát - maximální výhra 90 milionů euro

Podívejte se jak lze loterii Eurojackpot vsadit pohodlně online z mobilu, jaká jsou pravidla, kolik lze vyhrát a jaké jsou aktuální výsledky.

Eurojackpot patří k nejvíce vyhledávaným loteriím v ČR a díky doplňkové hře Český pátek mohou vyhrát odměny i ti, kteří netrefili ani jedno číslo!

Eurojackpot Pravidla a Výsledky Eurojackpot 777 výhra 2 Miliardy!️ Eurojackpot Pravidla a losování. 777 EuroJackpot Kontrola Tiketu!️

Podívejte se na aktuální výsledky slosování loterie Eurojackpot