Nejvýhodnější sázení

fotbal turecko rudé moře

Žraloci v Rudém moři | Egypt na Světadílech
Trend má svá pozitiva i negativa. Pozitivní je boření řady mýtů kolem žraloků. Negativní na této turistice je, že potápěči rádi žraloky krmí, čímž se koncentruje velké množství žraloků na poměrně malém území, ruší potravinové zvyklosti a...
Rudé moře, Izrael 2022 |
Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.
Turecko vybírá svého prvního kosmonauta. Zájem za dva dny...
Podmínkou je věk pod 45 let, minimálně bakalářský titul z technického oboru a velmi dobrá znalost angličtiny. Kandidáti musí měřit od 150 do 190 centimetrů a vážit od 43 do 100 kilogramů.
Objevte život v Rudém moři | Blog
Díky velkému množství korálových útesů je Rudé moře oblíbeným místem pro potápění a šnorchlování, navíc v korálech nachází domov více než 1 200 různých druhů ryb, z nichž některé se nevyskytují nikde jinde na světě.
Rudé moře - Egypt
Egyptské pobřeží Rudého moře, to nejsou jen pláže s hotely a korálové útesy obklopené množstvím turistů. V jižní polovině Egypta při hranici se Súdánem jsou stále ještě stovky kilometrů opuštěného pobřeží a bezpočet korálových útesů, kam...

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Erdoganovo Turecko získalo kontrolní bod na Rudém moři.
Přečetli jsme: Starý přístav Suakin na pobřeží Súdánu bude obnovovat Turecko, které zde obdrželo právo na kotvení vojenských i civilních lodí. V oblasti Rudého moře dochází k nové mocenské dynamice…
Egypt pobřeží Rudého moře | Lingea
Typický den se skládá z klidného potápění na krásném korálovém útesu, dobrodružné cesty terénním autem do pouštní divočiny a zábavné lekce windsurfingu na tyrkysově modrém moři.
Rudé moře | Egypt |
Rudé moře je klenot Egypta, za kterým se vypravují potápěči z celého světa. Rudé moře je totiž v mnoha ohledech velice výjimečné - víte proč?
Potápění v Rudém moři | Egypt na Světadílech
Rudé moře - počítá se mezi nejseverněji položená korálová moře na naší planetě a přitom je zároveň relativně blízko Evropy. Z hlediska běžného turisty je pak nejdostupnějším státem na pobřeží Rudého moře Egypt.
Druhy ryb - Rudé moře (Egypt)
Rudé moře barakuda dorůstá délky přes 1,5 metru