Nejvýhodnější sázení

app sazka

I přes maximální snahu o aktualizaci a úplnost zobrazovaných údajů ve statistikách a streamingu, FORTUNA GAME a.s. neručí za jejich správnost.

Sázky přes mobil - Jedno z nejlepších mobilních sázení na trhu! Mobilní sázení, které přináší nejnovější aplikace pro iPhone a Android, stejně jako

Používáte mobilní telefon s OS Android? Nainstalujte si naši mobilní aplikaci a mějte své služby neustále pod kontrolou!

M-Platba peněženka ve tvém mobilu. S M-Platbou můžeš jednoduše zaplatit mobilem u internetových obchodníků. Aktuálně podporuje partnery Google Play (Obchod Play), Windows Phone Store, obchodníky přijímající PayPal (tj. nejedná se o dobíjení peneženky

Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Sazka 3.2.2 Příspěvek od danlu » stř 06. pro 2017 22:35:12 Jak jsem psal, mám funkční 3.0.4 a používám jí, stačilo zakázat přístup na adresu, kde se zjišťovala aktualizace.

Přinášíme Vám kurzové sázky, online casino, živé sportovní přenosy, soutěže a atraktivní bonusy. Můžete se registrovat a sázet online i přes mobil.

Aplikaci SAZKAmobil (verze 1.7.7) si můžete sami bezpečně nainstalovat na vaše zařízení ve 3 jednoduchých krocích.

Zahrajte si nejoblíbenější loterie a losy v Česku. Štěstí vám přináší 9 loterií, přes 20 online losů, desítky stíracích losů a kurzové sázení. Navíc vás čekají bonusy, zábavné soutěže a online hry.

Získejte 150 Kč zdarma a využijte vstupní bonus 50 000 Kč. Zapojte se do největší sázkařské komunity a sledujte TV Tipsport se stovkami přenosů každý den.