Nejvýhodnější sázení

1španělsko tiketu čísla sportka archiv

Sportka Aktuální výsledky losování Dnešní tah a archiv výsledků loterie Sportka, online kontrola tiketu, výherní čísla, tabulka výherců, poslední tah zveřejněn pár minut po slosování

Výsledky tažených čísel loterie Sportka za posledních 365 dní ️. Archiv výsledků pro pozdější kontrolu nebo statistiky .

Kontrola sázenky Sportky nebo jiných her společnosti Sazka bude pro vás hračka.

Portál je místem se stovkami živých přenosů, ale také i s výsledky tažených čísel, nabízejících funkci Sportka kontrola tiketu.

Cena za jeden sloupec je stanovena na 20 Kč. Snaha o získání nekráceného jackpotu (neboli Superjackpotu) vyjde na 220 Kč (vyplněných 10 sloupců + hra Šance).

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Vždy aktuální tažená čísla najdete zde:

Jste napnutí, zda jste vyhráli ve Sportce? Zkontrolujte si tiket online podle jednoduchého návodu a nemusíte nikde pracně hledat nejbližší terminál.

Aby se čísla mohla uložit, zadejte Váš e-mail a vymyslete si heslo. Pod těmito údaji budete moci vaše čísla načíst na jakémkoliv počítači.

Zkontrolujte si výsledky loterie Sportka od Sazky a zjistěte, zda jste vyhráli ️ kontrola čísel , tabulka výher , jackpot a pravidla ️.

Zkontrolujte svůj tiket Sportky online. Ihned zjistíte, jestli jste vyhráli Superjackpot nebo další z milionových výher.