Přihlášení uživateleNovinky
Bývalý bubeník vyléčený z rakoviny   
Napsal uživatel kissarmy   
Středa, 04 Listopad 2009 23:23
Bývalý bubeník vyléčený z rakoviny
Bývalý bubeník KISS Peter Criss zveřejnil zprávu, z které se dozvídáme, že mu v loňském roce byla diagnostikována rakovina prsou. Jelikož byla nemoc odhalena v raném stádiu, se muzikantovi podařilo s pomocí výborného lékaře se vyléčit. Criss přichází s radostnou zvěstí v měsíci věnovaném boji proti rakovině prsou ve Spojených státech. Ve své zprávě, v které apeluje na lidi, aby se pravidelně podrobovali preventivním vyšetřením, Criss mimo jiné uvádí: „Muži by měli vědět, že je to něco, co se může přihodit také jim, nejenom ženám.“
V otevřeném dopise zas stávající členové KISS Paul Stanley, Gene Simmons, Eric Singer a Tommy Thayer vyjadřují svou úlevu po počátečním šoku, který jim způsobila informace o nádoru jejich bývalého kolegy.
Aktualizováno Čtvrtek, 05 Listopad 2009 09:48
 
Ace Frehley   
Napsal uživatel kissarmy   
Středa, 04 Listopad 2009 22:28
Pro fanoušky KISS je kytarista Ace Frehley nesmrtelnou ikonou. A to nejen kvůli svému legendárnímu postavení v kapele. Mnozí hudební fanoušci nad ním zlomili hůl a po jeho četných alkoholových eskapádách přestali věřit, že by byl ještě schopen postavit se na vlastní nohy. Ace však překvapil a ve chvíli, kdy se KISS znovu chystají na zteč s novinkou „Sonic Boom“, přichází s vlastním albem „Anomaly“. Ostrou hardrockovou nahrávkou, kterou s novým albem KISS může směle poměřovat. Ace vstal z mrtvých a je plný energie. Volal jsem mu do sídla jeho managementu v  New Yorku, kde v jednu říjnovou sobotu poskytoval telefonické rozhovory jako na běžícím pásu. Mírně unaveným hlasem, ale nadšeně mluvil nejen o nové desce, ale také o svých problémech a tématu KISS.

Nahrál jsi velice tvrdou rockovou desku. Vznikla z potřeby říct hudebnímu světu, že Ace není  ve stínu KISS, že je to umělec stojící pevně na svých nohou a s fantastickými písněmi v zásobníku?
Ano. Přesně tak. Je více než jasné, že v jejich stínu by mě nebavilo žít. Jako muzikant i jako tvůrce jsem nejúspěšnější bývalý člen KISS na hudební scéně, a co se týče aktuální nahrávky, prozatímní ohlasy jsou mnohem lepší než na jakákoliv díla mých kolegů. Tohle musí o něčem svědčit. To, že jsem v roce 2002 KISS opustil, pro mě bylo znamením, abych se tvrdě soustředil jenom na svoji vlastní tvorbu. Snažil jsem se – a stále se snažím – zlepšovat a pracovat na sobě a své hudbě. Taky jsem si otevřel vlastní nahrávací studio, což mi hodně ulehčuje práci. Nyní se mohu plně soustředit jenom na hudbu. Vím, že mám co dohánět, protože od mého posledního sólového alba uplynulo již dvacet let. I proto chci nahrát to nejlepší, co ve mně je.
Aktualizováno Čtvrtek, 05 Listopad 2009 19:25
 
<< Začátek < Předchozí 111 112 Další > Konec >>

Strana 112 z 112

↑ přejít nahoru ↑