Novinky
Značková prodejna KISS   
Napsal uživatel kissarmy   
Čtvrtek, 05 Listopad 2009 15:55

Takto vypadá jedna z několika značkových prodejen KISS, kde seženete snad vše. Prodávají se zde mimo kávy také KISSácké věci a to od rakve ledničky až po kondomy (nedělám si srandu). K prodeji jsou krabičky na svačiny, propisky, trika, sklenice, kondomy, rakve, lednice, loutky, boty, řemeny, bowlingové koule...

 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Listopad 2009 15:59
 
Gene Simmons je člověk s nejznámějším jazykem na světě.   
Napsal uživatel kissarmy   
Čtvrtek, 05 Listopad 2009 15:48

Gene Simmons je člověk s nejznámějším jazykem na světě.             

Nejznámější jazyk na světě? Ano Gene Simmons má nejznámější jazyk na světě! V poslední době jsem se s ním setkal i na jednom udělování cen. Byl jsem v Mexiku na MTV Latin Awards. Víte jak vypadala soška s oceněním? Jako jazyk Gena Simmonse. U vchodu do sálu stál obrovský jazyk asi čtyři metry vysoký. Lidé se s ním nechávali fotit a stála se na něj fronta. Byla to ta nejbláznivější věc, jakou jsem kdy viděl.

Gene Simmons jednou řekl: "Můj make-up je tak známý jako svůj jazyk."

Johannes Gernert 

 
Nové třískladbové EP CD od Bruce Kulicka   
Napsal uživatel kissarmy   
Čtvrtek, 05 Listopad 2009 10:13
Nové třískladbové EP CD od Bruce Kulicka je vydané v omezeném nákladě. Skladby znějí jako písničky Kiss z let ´80-´90. CD vzniklo při příležitosti jeho návštevy Austrálie 2009. Opět platí limitovaný prodej a další dolisování není plánované. Takže nezmeškejte, aby vám ušlo!

NO FRIEND OF MINE
Lead Vocals: John Corabi
Bass & Guitars: Bruce Kulick
Acoustic guitar: Jeremy Rubolino
Drums: Brent Fitz
Backing vocals: Jeremy Rubolino and Cliff Calabro
Written by: John Corabi, Bruce Kulick, and Jeremy Rubolino

AND I KNOW
Lead Vocals: Bruce Kulick
Bass & Guitars: Bruce Kulick
Drums: Brent Fitz
Backing Vocals: Jeremy Rubolino and Cliff Calabro
Written by: Bruce Kulick and Jeremy Rubolino

BETWEEN THE LINES
Lead Guitar: Steve Lukather
Guitars: Bruce Kulick
Bass: Jimmy Haslip
Drums: Kenny Aronoff
Written by: Bruce Kulick and Jeremy Rubolino
Aktualizováno Čtvrtek, 05 Listopad 2009 15:03
 
Nové stránky!   
Napsal uživatel kissarmy   
Čtvrtek, 05 Listopad 2009 10:09

Ahoj všem!

Všem se Vám moc omlouváme za změnu stránek. Nové stránky jsou přehlednější, rychlejší, lépe upravovatelné a budou moci obsahovat více a více informací a vše najdete na jednom místě. Spousta článků ze starých stránek je přenesena. Ten kdo se zaregistruje na našich stránkách bude mít přístup do sekce FanClub a bude dostávat i informační zprávy. Na stránkách je i nová kniha návštěv. Další funkce a služby budou přibývat.

Staré novinky naleznete zde:

http://kissarmy.cz/stare/kiss/novinky.htm

 

Starou knihu návštěv naleznete zde:

http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?hid=ns8npket07k5t93v3mhtnjhhm56tim

Aktualizováno Úterý, 10 Listopad 2009 15:30
 
Chcete to nejlepší?   
Napsal uživatel kissarmy   
Čtvrtek, 05 Listopad 2009 10:00
Chcete to nejlepší?

Dobrá, to čekání je téměř u konce...
Poslouchával jsem fanoušky Kiss jak dlouhodobě říkají, že "všechno co chceme je nová hudba Kiss"... Dobrá, občas se přání změní ve skutečnost!

Minulý prosinec mi zavolal Paul s tím, že chce udělat nové album Kiss. Vypadal dost nadšeně a byl velice zvláštní v přístupu k našemu poslednímu snažení..
V podstatě řekl, že nás chce přimět k desce Kiss a hudbě v tom nejčistším smyslu. Myšleno bez vnejších autorů, KAPELA zahraje všecko a použijeme klasické zařízení.

A co myslíte?

Konečný výsledek je vším, v co jsem mohl doufat.
Musím říct, že tohle byla největší zábava a potěšení při nahrávání desky, jakého jsem se kdy účastnil. Sympatie a celkově záchvěv skutečně skvělé atmosféry a to hraní, zvuky a písně prostě opravdově zachytí, co Kiss všechno ztělesňují. Klasický Rock & Roll.
Jak jsme tak rozvíjeli myšlenkovou náplň písní, všichni byli velmi dobře naladěni a uvědomující si naše celoživotní cíle. Gene a Paul by vrátili jejich kroky z minula a zaměřili se na vznesení holdu jejich kořenům dřívějším stylům klasických Kiss tím, že by se blíže zaměřili na způsob zpívání a zvuky nástrojů.
Kamarádství mezi všemi a zvlášte mezi Genem a Paulem skutečně přispělo všem k usnadnění toho, aby se každý snažil ze všech sil.
Paul převzal velení a stal se vedoucím projektu jako tahoun, jakým byl po více než 35 let, ale tentokrát oživeným, inspirativním a velmi trpělivým stylem (je to skvělej taťka nadevše). Fakt věděl, co chce po každým z nás individuálně a kolektivně.
Zmákli jsme 11 novejch písní v malejch dávkách tak, že jsme nejdřív zapadli do zkušeben, abychom rozvinuli myšlenky. Pak jsme se teprv přesunuli do nahrávacího studia. Nahrávky znamenaly, že jsme si všichni zahráli společně "živě" v jedné místnosti. Jak jsme tak zachytili každý vystoupení a přidali potom zvláštní kytarový party a obvykle dali průvodní vokál na skladbu, tak jsme s tím mohli žít po několik dnů a upřesnit tempa a hudebně to sedlo.
Mimochodem na tomhle albu jsme nepoužili žádné líbivé písně a jsem pyšný, že to můžu říct. Fakticky jsme šli potom, abychom zachytili živou atmosféru a jádro každýho songu. A, Paul, Gene, Tommy a já sám
jsme jediní muzikanti, hrající tyhle písně. Opravdový výkon kapely a skutečný vystoupení!

A co se týče songů?
Nu, bez balad, žádný ploužáky, žádná vata...

Tahle kapela jede vopravdu naplno.
Jednoduše čistej přímej Rock and Roll, kterej má všechny prvky, který vás přimějou milovat Kiss od prvního dne.
Každej zazpívá sólově písničku (Tommy i já sám) a dokonce vyměni vokálový lajny a party ve všech částech desky.
Věřte mi, čekání skončilo a dobře se vyplatilo!

Doufám, že si poslech užijete stejně, jako my, když jsme to točili...

Kupodivu víc !

ERIC
Aktualizováno Čtvrtek, 05 Listopad 2009 15:49
 
Gene Simmons vypráví...   
Napsal uživatel kissarmy   
Čtvrtek, 05 Listopad 2009 09:54
The Canadian Press

TORONTO -- Jestliže jsou fanoušci Kiss nervózní, že nadcházejících osm kanadských vystoupení bude chabých ve srovnání s megaturné po 60 velkých městech plánovaných na tento podzim - kdy kapela odhalí nové kostýmy a nový materiál - říká basista/zpěvák Gene Simmons, aby se zbytečně neobávali.

Kapela za "Zbraní lásky" ("Love Gun") nemá nedostatek munice na skladě pro její rychlou vyjížďku na severní hranici, která začíná v pátek, vyprávěl jistě zábavný Simmons The Canadian Pressu v telefonním rozhovoru ze své losangeleské kanceláře.

"Kiss mají vždy tu stejnou palebnou sílu," řekl Simmons.

"Je toho míň na turné a víc při cvičení -- rozumějte, je to jako když jdete do tělocvičny a makáte fest a propotíte to. "

"Žádný proplouvání. Tohle berem smrtelně vážně."

Kanadská štreka uvidí kapelu, která hraje festivalový pódia na stadionech v Sarnia, Ont., Orillia, Ont., Windsoru, Ont., Ottawě, Quebec City, Montrealu a Halifaxu.

Ale Simmons řekl, že kapela může modifikovat jejich rozvinutou šou kamkoliv bude třeba.
,br "Jsme jako the Transformers -- jen s mnohem delšími jazyky," řekl. "Můžem se zvětšovat a zmenšovat, jak to jen fyzicky zvládnem ... postavte nás a uděláme show v aréně nebo na stadionu."

Podzim také předznamenává první studiové album Kiss od "Psycho Circus" z roku 1998.

Simmons odmítl poskytnout název nové desky, ale jinak nebyl upejpavý na podrobnosti.

Řekl, že na novém albu budou písně jako "Russian Roulette," "Modern Day Delilah," a "Stand."

Sólový kytarista Tommy Thayer napíše a zazpívá jeho první song na albu, zatímco bubeník Eric Singer také dostane jeho první příležitost, aby zazpíval sólově na původním songu.

Simmons také slíbil, že zde nebudou žádní vnější autoři na tomhle Paul Stanleym-produkovaném disku.

A co takhkle zvuk alba?

"Bez smyčců, bez kláves, bez synťáků, bez tamburín, ne nic -- jen maso a brambory," řekl Simmons.

Nádavkem k nové desce a turné, Simmons řekl, že je stále na lovu po kanadských aktech pro jeho etiketu, Simmons Records.

V listopadu, Simmons oznámil, že ve spolupráci s Universal Music Canada, plánuje rovíjet a podepisovat smlouvy s kanadskými bandy. Posléze, začne nabízed dema online z nesignovaných aktů Canuck.

V neděli, zveřejnil noticku na své webové stránce řka, že odletěl do Vancouveru signovat jeho první akt, i když to dále už nerozváděl. Řekne ještě, že má další dva kanadské bandy, které by rád signoval jeětě potom..

Mezitím, kapela plánuje, že si vezme kratší oddych do konce léta.

"Máme toho hodně, s čím chceme pokračovat, například tyhle Kiss M&Ms, támhle Kiss Dr. Peppera, všecko kolem Kiss, brzo vyrukujeme s Planet Kiss," Simmons poznamenává.

V pozdním září, potáhne kapela severoamerické turné, kde Simmons slibuje, že začlení návrat k severní hranici. "Zas udeříme na Kanadu," Simmons řekl, "protože jste byli moc zlí a zasloužíte potrestat."
 
vydání Kissology 1   
Napsal uživatel kissarmy   
Čtvrtek, 05 Listopad 2009 09:52
Na vydání Kissology 1 jsou skryté dvě perly, které potěší majitele zmíněných DVD.
Na disku 1, zobrazte hlavní menu, na vašem dálkovém ovládání stiskněte šipku nahoru, až se vám zdůrazní Kiss logo. Nyni stiskněte vstoupit a uvidíte nejstarší známou zachycenou nahrávku konceru Kiss z v Conventry z 21.prosince 1973.

Nyní vložte druhý disk do vašeho DVD přehrávače, zobrazte hlavní menu a stejným způsobem označte Kiss logo. Stisknete vstoupit (nebo přehrát) a podívejte se na zhruba šest a půl minutový klip skupiny ze svatby Ace Frehleyho z roku 1976 – bez makeupu!

Jelikož se jedná o raritní záběry je jejich kvalita samozřejmě amatérská a stopáž velmi krátká.
Aktualizováno Čtvrtek, 05 Listopad 2009 10:01
 
Zpověď Ace Frehleyho   
Napsal uživatel kissarmy   
Čtvrtek, 05 Listopad 2009 09:51
MAGNET: Tvoje poslední nahrávka "Trouble Walking" vyšla před 20 lety. Proč taková pauza mezi alby?
Frehley: Hodně se mezitím přihodilo! [Směje se] Hlavní příčinou bylo, že jsem skončil účinkování v reunion turné Kiss, které vedlo k nahrávce Psycho Circus a turné, které vedlo k rozlučkovému turné Kiss (Kiss Farewell Tour). Po šesti letech jsem pořeboval přestávku! A největším důvodem byla moje střizlivost. 15. září je dnem, kdy Anomaly vyjde. Já budu oslavovat tři roky čistý a střízlivý. Tahle nová nahrávka by vůbec nevyšla, kdyby to nebylo pro to.

MAGNET: Nahrávací průmysl je prakticky k nepoznání ve srovnání s tím, co bylo v roce 1989. Je tohle hlavní moment při rozhodování vydat Anomaly na vlastní značce Bronx Born?
Frehley: Chtěl jsem mít úplnou kontrolu nad tím, jak s Anomaly bude zacházeno a jak bude propagováno. Předtím jsem svěřil svou hudbu na různé etikety a nikdy to nevyšlo, jak jsem předvídal. Anomaly bude v tomto směru jiné.

MAGNET: Pár songů z Anomaly, konkrétně “Change The World,” “A Little Below The Angles” a “It’s A Great Life,” ukazuje hloubavějšího Ace Frehleye než toho, kterého jsme viděli dříve. Jak se změnil tvůj proces psaní písní od doby, kdy jsi těžce flámoval před dvaceti lety?
Frehley: To víš, psaní mi přišlo tehdy opravdu snadné, ale vždy to bylo pro mě jako ulité. Píšu o svých životních zkušenostech. Jdi zpátky a poslechni si "Parasite" nebo "Shock Me." Některé nápady byly dobré, některé špatné, některé život ohrožující jako “Shock Me.” [Směje se]

MAGNET: Už jsi několik let střízlivý. Byla to nějaká konkrétní událost, která tě přiměla vzdát se vína?
Frehley: To je stará fráze typu "unavit se nebo být unaven". Bylo na čase. Přijal jsem abstinenci a nechci se vrátit. Takhle je život lepší.

MAGNET: Tvoje je už klasická story o někom, kdo byl "spasen" rokenrolem. Jako puberťák ses pohyboval s pěkně tvrdou partičkou; říkal jsi, že hodně tvých přátel z té doby je buď ve vězení nebo po smrti. Dělal jsi příliš věcí naráz během tvých let s Kiss a sólovými roky. Už ses někdy ohlédl a řekl: "Nemohu uvěřit, že jsem stále naživu"?
Frehley: [Směje se] Měl jsem štěstí. Vím, že mám anděla strážného, který nade mnou dohlíží.

MAGNET: Když jsi tak pobýval v New York City během půlky 70. CBGBs/Max’s Kansas City rozkvětu, zajímaly tě kapely jako Ramones, Television, the Heartbreakers and the Dead Boys?
Frehley: Byl jsem plně částí "příběhu" tehdy.. když New York měl nějaký příběh. Byl to jeden velký večírek v těch dnech, kdy jsem končil v klubech hezky často pod hávem noci. To se to žilo!

MAGNET: Jaké bylo to jakoby hraní "Deuce" na první audienci s Gene, Paul and Peter v roce 1973? Byl tam feeling z kouzla okamžiku?
Frehley: Vím, že tam byly vzájemné sympatie. Opravdu věřím, že když jsme my čtyři byli na vrcholu, tehdy v půlce 70. a na turné, nikdo nás nemohl zastavit!

MAGNET: Proklínal ses někdy za přišedšost s nejtěžším ze čtyř makeupových dyzajnů?
Frehley: Takhle jsem o tom nikdy neuvažoval. Peterův makeup se zdál zpočátku ten nejobtížnější, myslím že měl makeupového umělce, aby ho udělal na obal prvního alba Kiss. Všichni jsme si museli zvykat plácat na sebe ten makeup během dne. Stalo se to naši druhou náturou.

MAGNET: Když tak mluvíme o makeupu, bylo těžké si udržet anonymitu jako nejslavnější kapela na světě, aniž by vás jiní poznali?
Frehley: To byla součást toho kouzla makeupu. Miloval jsem tu anonymitu z celého srdce. Ale mám pro tebe novinku: Občas jsem byl přesto poznán dokonce i bez makeupu, tak jdi do figury!

MAGNET: Vaše páté album, Destroyer, je nejoblíbenější pro mnoho skalních příznivců Kiss. Je to tak odlišné zvukově a tématicky od jiných počinů, které kapela udělala. Co myslíš, že udělalo alum tak zvláštním?

Frehley: Jednoduše: Bob Ezrin. Je hodně povídaček o mně a o něm, že nevíš jestli tomu máš věřit, ale já mu důvěřuji. On je jediný, kdo členil tu nahrávku. Hudební úprava "Beth" a zvuky “Detroit Rock City” a “God Of Thunder,” udělaly tuhle nahrávku klasikou. Byli jsme hodně po tlakem vyvolaným nákupní horečkou po Alive! a Bob to skvěle zvládl.

MAGNET: Původně jsi byl neochotný nahrát “New York Groove,” song Russ Ballarda, který tě později vynesl mezi singlovou Top 20 , pro tvoje první sólo album v roce 1978. Pročpak to? A co to s tebou dělalo, když jsi slyšel ten song přes P.A. na těch obrovských New York City sportovních závodech?
Frehley: Eddie Kramer mi domluvil, abych tam ten song nahrál ... a měl pravdu! [Směje se] Byl jsem první muzikant, co hrál na na pláních nového Yankee Stadiumu zpočátku toho roku. To bys nikdy neuhád s jakým songem jsem vystoupil!

MAGNET: Teď si musiš sednout nad jedním z následujících témat v celém jeho rozsahu nebo budeš zastřelen: Kiss Meets The Phantom nebo (Music From) The Elder. Které z nich si vybereš a proč?
Frehley: Před pár týdny jsem dokoukal na film Phantom, a to po letech poprvé. Nemohu mluvit za ostatní hochy z kapely, ale myslím že je to stanová, kultovní klasika. Myslím, že je to skvělé. Letos jsem navštívil Magic Mountain a zaplavila mě řada vzpomínek z filmování. Projet se v nové visuté dráze je úžasné.

MAGNET: Šel jsi do reunionu Kiss v roce 1996 s nějakými obavami? Týkaly se těch samých vnitřních problémů v kapele, který způsobily tvůj první odchod?
Frehley: Neměl jsem žádné lítosti v případě reunion turné. Ale historie má tendenci se někdy opakovat.

MAGNET: Zmínil jsi, že jedna z tvých oblíbených je "Deuce". Co jsi naopak nenáviděl?
Frehley: Nebyl jsem úplně odvázanej z “I Was Made For Loving You.” Zdálo se mi divný, že hard-rocková kapela může udělat disco song. Ale nakonec to byl obrovský hit, takže asi všechno je možné.

MAGNET: Vypadá to dnes jako, kdybyste vykouřili s Kiss dýmku míru. Je to to správný dojem?
Frehley: Jsem hrdý na to, že jsem byl členem jedné z nejvíce ovlivňujících rock kapel v historii. Žádné stesky.

MAGNET: Co budoucnost? Frehley: Anomaly, deska a světové turné. Nemohu se dočkat, až lidi uslyší tuhle novou věc. Jsem na ni pyšný. Celý text: http://www.magnetmagazine.com/2009/08/03/qa-with-ace-frehley/
 
Sonic Boom - skladby   
Napsal uživatel kissarmy   
Čtvrtek, 05 Listopad 2009 09:50
Na Sonic Boom najdete tyto pecky:

1. MODERN DAY DELILAH
2. RUSSIAN ROULETTE
3. NEVER ENOUGH
4. YES I KNOW (NOBODY'S PERFECT)
5. STAND
6. HOT AND COLD
7. ALL FOR THE GLORY
8. DANGER US
9. I'M AN ANIMAL
10. WHEN LIGHTNING STRIKES
11. SAY YEAH

Na KISS Classic albu tyto:

1. DEUCE
2. DETROIT ROCK CITY
3. SHOUT IT OUT LOUD
4. HOTTER THAN HELL
5. CALLING DR. LOVE
6. LOVE GUN
7. I WAS MADE FOR LOVIN' YOU
8. HEAVEN'S ON FIRE
9. LICK IT UP
10. I LOVE IT LOUD
11. FOREVER
12. CHRISTINE SIXTEEN
13. DO YOU LOVE ME
14. BLACK DIAMOND
15. ROCK AND ROLL ALL NITE

A na KISS Bonus Live DVD:

1. DEUCE
2. HOTTER THAN HELL
3. C'MON AND LOVE ME
4. WATCHIN' YOU
5. 100,000 YEARS
6. ROCK & ROLL ALL NITE

Zde je ukázka z písně Modern Day Delilah.
 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 Další > Konec >>

Strana 112 z 113

↑ přejít nahoru ↑